O nas

o SPORTSLAB

Centrum Diagnostyki Sportowej SPORTSLAB istnieje na rynku od ponad 10 lat.

Nasze Centrum Diagnostyki Sportowej jest miejscem kompleksowego wsparcia zawodników na poziomie zawodowym, ale także amatorskim, od diagnostyki – przez trening – po regenerację.

Obecnie firma poszerza zakres swojej działalności o usługi lekarzy specjalistów, fizjoterapeutów, trenerów medycznych, psychologów sportowych, dietetyków i kriokomorę.

W SPORTSLAB do każdego badania otrzymasz obszerny i rzetelny opis wraz z zaleceniami treningowymi, bieżące konsultacje ze specjalistą i analizę składu ciała w cenie.

Będąc naszym klientem nigdy nie zostajesz sam ze swoim sportowym problemem.

puchar
NASZA MISJA

CENTRUM DIAGNOSTYKI SPORTOWEJ – SPORTSLAB zostało stworzone z myślą o amatorach i profesjonalnie trenujących zawodnikach.

 • Sportslab tworzą doświadczeni i sprawdzeni specjaliści, których głównym zadaniem jest sprawić, aby trening przyniósł Ci wymarzony sukces.
 • Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem pomiarowym dostępnym na rynku. W Sportslab każdy ma dostęp do diagnostyki sportowej na światowym poziomie.
 • To, co nas wyróżnia to wiedza i doświadczenie sprawdzone zarówno u amatorów jak i olimpijczyków.

Sportslab dla tych, dla których trening to nie przypadek.

NASZ SPRZĘT

Nasze urządzenia pozwalają na precyzyjne pomiary w terenie jak i w zamkniętych pomieszczeniach.

Dzięki ergonomii K4b2 przeprowadzamy testy wydolności praktycznie w każdych warunkach terenowych, niezależnie od dyscypliny sportowej.

ZDROWIE

SPORT

NAUKA

PASJA

Jeśli chcesz…

 • Zbadać i ocenić stan swojego przygotowania fizycznego lub twoich zawodników.
 • Chcesz trenować świadomie i skutecznie
 • Zależy Ci na efektywnym przygotowaniu do ważnego startu
 • Lubisz mieć kontrolę nad swoim treningiem

To Sportslab jest właśnie dla Ciebie.

pobranie-krwi-z-ucha
badaia-wydolnosciowe-na-ergometrze
oznaczenie-mleczanu

Klienci najczęściej wybierają

Badania wydolnościowe

Standardowy
45%
Pro
38%
Elite
17%

Pozostałe

Analiza składu ciała
42%
Konsultacja z fizjologiem
28%
Trening oddechowy
22%
Testy mocy
18%

CENTRUM DIAGNOSTYKI SPORTOWEJ – SPORTSLAB

POZNAJ SWOJE GRANICE, ABY WIDZIEĆ JAK JE PRZESUWAĆ

Kadra

 • dr Szczepan Wiecha Badania wydolnościwe

  Fizjolog sportowy. Jako Adiunkt pracował w Instytucie Fizjologii Człowieka na AWF w Krakowie, Obecnie jest pracownikiem naukowym AWF w Białej Podlaskiej. Pasjonat fizjologii sportowej i możliwości kształtowania wydolności fizycznej.

 • Mgr Mateusz Dzięgielewski Magister fizjoterapii

  Magister fizjoterapii, który w swojej pracy stale poszukuje najlepszych rozwiązań zapobiegających nadejściu problemów bólowych oraz podnoszeniu możliwości ruchowych organizmu. Jego warsztat terapeutyczny zawiera zarówno klasyczne techniki pracy manualnej, jak i szereg alternatywnych metod tj. pinopresura czy suche igłowanie.

 • Mgr Ula Niemiec Magister fizjoterapii, trener medyczny

  Doskonale rozumie niedoskonałości w aparacie ruchu i dolegliwości bólowe, szukając rozwiązania poprzez trening medyczny i siłowy. Dokładna analiza, przeprowadzona na początku współpracy pozwala jej nakreślić plan, skoncentrowany na najważniejszych elementach dla danej osoby.

 • Mgr Katarzyna Biłous Dietetyk

  Ukończyła Dietetykę na SGGW, Pracowała m.in. w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA, Szpitalu Ginekologiczno – Położniczym im. Świętej Rodziny, Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym przy ul. Marszałkowskiej w Warszawie, Szpitalu Dziecięcym im. prof. Bogdanowicza przy ul. Niekłańskiej w Warszawie, Domu Lekarza Seniora im. dr Kazimierza Fritza. Jest autorką książki “Dieta i trening – jak zdrowo budować siłę i wytrzymałość”, a także ekspertem ds. żywienia programów “Potyczki naukowców” (Planet +), “O co biega” (nc+) oraz “ABC Zdrowia” (TVN Meteo Active)

 • Natalia Koperska Psycholog sportowy

  Absolwentka psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej (specjalizacja: psychologia osiągnięć w sporcie, biznesie i na scenie). Aktualnie doktorantka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Jest nominowanym psychologiem Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Posiada certyfikat psychologa sportu I klasy Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jest w trakcie certyfikacji z metody Tension & Trauma Releasing Exercises (TRE).

 • Magdalena Olechowska Dermatolog

  Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas pracy w Klinice Dermatologicznej WUM i w Oddziale Dermatologii Dziecięcej w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym. W 2014r. zdobyła tytuł specjalisty-dermatolog wenerolog. Od 2015 r. pracuje w Przychodni Dermatologii MSS w Warszawie. Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Academy of Dermatology and Venerology- EADV, International Dermoscopy Society oraz do European Society for Pediatric Dermatology- ESPD.

 • Adam Ostrowski Trener kolarstwa

  Trener kolarstwa z wieloletnim doświadczeniem, Absolwent Wychowania Fizycznego na warszawskim AWF-ie.

 • lek. Jacek Lach Kardiolog

  Specjalista chorób wewnętrznych, kardiologii, medycyny ratunkowej, z specjalizacją z medycyny sportowej (Niemcy). W swojej codziennej pracy zajmuje się ambulatoryjną opieką kardiologiczną (w tym rehabilitacją kardiologiczną). Ponadto wykonuje zabiegi implantacji stymulatorów serca, jak również kardiowerterów- defibrylatorów (ICD). Od lat wykonuje badania echokardiograficzne, dokonuje oceny badań 24h- EKG metodą Holtera, 24h monitorowania ciśnienia tętniczego krwi.

 • Damian Wiśniewski Fizjoterapeuta, masażysta

  Licencjonowany Fizjoterepeuta, technik Masażysta i trener medyczny, instruktor dwuboju olimpijskiego i trójboju siłowego, trener Blackroll. Zajmuję się masażem leczniczym, rehabilitacją ortopedyczną, odnową biologiczną, drenażem limfatycznym i powrotem do aktywności po przebytej kontuzji, profilaktyką sportową.

   

 • Dr hab. Łukasz Małek Kardiolog

  Specjalista kardiolog, ukończył kurs kardiologii sportowej Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego, w trakcie studiów z kardiologii sportowej na St. George’s University of London.
  Zajmuje się na co dzień konsultacjami kardiologicznymi i badaniami sportowców (EKG, echo serca, próby wysiłkowe, rezonans magnetyczny serca).
  Sam amatorsko uprawia bieganie, także w wersji ultra, oraz kolarstwo.

 • Dorian Łomża Trener przygotowania motorycznego

  Trener przygotowania motorycznego, instruktor lekkiej atletyki i kulturystyki. Absolwent AWF Warszawa i WSEWS. Szkoleniowiec i wykładowca akademicki. Autor książki trening Zawodowca. Odpowiada za  przygotowanie fizyczne najlepszych polskich sportowców – Mistrzów Olimpijskich, Medalistów Mistrzostw Świata i Europy

   

   

   

 • Iwona Tarnowska Diabetolog

  Lekarz z wieloletnią praktyką lekarską w dziedzinie diabetologii (cukrzycy) i chorób wewnętrznych.
  Doświadczenie zdobywała w Klinice Endokrynologii i Chorób Wewnętrznych w Centralnym Szpitalu Klinicznym w Warszawie oraz w Oddziale Endokrynologii i Diabetologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Białymstoku. Były nauczyciel akademicki w Zakładzie Patofizjologii Akademii Medycznej w Białymstoku. Członek Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego i Europejskiego Towarzystwa Diabetologicznego (EASD).
  Prowadzi edukację z zakresu diety, sposobów podawania insuliny, pomiaru cukru we krwi.
  Regularnie poszerza swoją wiedzę z zakresu diabetologii i chorób wewnętrznych uczestnicząc w kursach i konferencjach krajowych i międzynarodowych.
  Oprócz leczenia cukrzycy zajmuje się leczeniem chorób wewnętrznych.
  Przyjmuje pacjentów angielskojęzycznych

 • Dr n. med. Anna Ścibisz Kardiolog

  Absolwentka I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalista kardiolog.
  W roku 2015 uzyskała tytuł doktora nauk medycznych w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

  Doświadczenie zdobywała pracując w I Katedrze i Klinice Kardiologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła podstawowy kurs w zakresie echokardiografii. Jest członkiem Sekcji Intensywnej Terapii Kardiologicznej Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.
  Swoją wiedzę pogłębia uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach zarówno w Polsce, jak i za granicą.

  Prywatnie biegaczka, maratonka i ultramaratonka, początkująca triathlonistka.

 • Mgr Łukasz Markiewicz Magister fizjoterapii

  Absolwent  Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. W 2013 roku otrzymał międzynarodowy certyfikat terapeuty manualnego – Medycyny Ortopedycznej wg Cyriax’a. Od 2015 roku prowadzi zajęcia z podstaw fizjoterapii dla uczniów Policealnego Studium Medycyny Sportu – technik masażysta. Swoją pracę kliniczną rozpoczął już na 4 roku studiów, co pozwoliło na wczesne zdobycie doświadczenia terapeutycznego oraz umiejętności analizowania, planowania i realizacji procesu leczenia. 

  Poza pracą interesuje się sitakówką, teninsem i triathlonem.

 • Lek. Maciej Materkowski Ortopeda, Traumatolog

  Specjalista w dziedzinie ortopedii i traumatologii jak również szeroko pojętej medycyny regeneracyjnej (iniekcje, blokady). Doświadczenie zdobywał w Polsce i za granicą, uczestnik licznych kursów i kongresów.

  Empatyczny lekarz, nakierowany na dobro pacjenta.

 • Lek. med. Renata Samocka Neurolog, Elektrofizjolog

  Lekarz z wieloletnim doświadczeniem klinicznym zarówno w dziedzinie neurologii jak i elektrofizjologii (wykonywanie badań EMG).

 • Mgr Sebastian Szybisty Magister fizjoterapii

  Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, gdzie ukończył studia magisterskie na kierunku Fizjoterapia, specjalność Sport oraz na kierunku Turystyka i Rekreacja, specjalność Odnowa Biologiczna. Uzyskał również tytuł Technika Masażysty w Medycznym Studium Zawodowym w Chełmie.

  Hobby to oprócz koszykówki zabiegi z odnowy biologicznej a w szczególności seanse saunowe.

 • Mgr Cecylia Czymbor Magister fizjoterapii

  Fizjoterapeutka sportowa, w swojej karierze współpracowała z wieloma Kadrami Narodowymi, była także w sztabie medycznym Misji Olimpijskiej w Rio de Janeiro 2016 opiekując się naszymi olimpijczykami. Jej pacjenci to głównie osoby po urazach, tych leczonych zachowawczo jak i operacyjnie. W swojej pracy łączy różne techniki, często bolesne, ale skuteczne, a także prowadzi treningi, które pomagają szybciej wrócić do sportu bądź codziennej aktywności po kontuzji. Zwraca uwagę na szczegóły, jest bardzo dokładna w tym co robi i dociekliwa. Jak sama mówi czasami najmniejszy detal robi dużą różnice, a każdego człowieka trzeba traktować indywidualnie.

 • Patryk Nowerski Trener przygotowania motorycznego

  Trener przygotowania motorycznego, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach że specjalizacją
  funkcjonalnego treningu siłowego. Czynny zawodnik koszykówki z występami w najwyższej klasie rozgrywkowej w kraju.

   

   

   

Nasi Partnerzy

0

Wpisz poniżej szukane słowo/wyrażenie i naciśnij Enter