Badania wydolnościowe kolarskie na rowerze.

Dzięki profesjonalnym badaniom wydolnościowym dla kolarzy i triathlonistów, dokładnie poznajemy możliwości naszego organizmu. Dowiadujemy się jak trenować, aby trening przynosił upragnione rezultaty.

Kliknij w wybrany pakiet i wybierz badania dla siebie. Aby zapisać się kliknij w ikonkę „ZAPISZ SIĘ NA BADANIE” na końcu wybranego opisu. Nie wiesz jakie badanie będzie odpowiednie dla Ciebie – skontaktuj się z nami korzystając z formularza kontaktu lub telefonicznie.

Numer telefonu do naszej recepcji:  570 580 580

WYBIERZ BADANIE (po kliknięciu w wybrany pakiet ukaże się opis badania wraz z możliwością zapisów)

Pakiet STANDARD - 320 PLN

Test wydolnościowy – PAKIET STANDARD

PAKIET ZAWIERA

Pełny ergospirometryczny test wydolnościowy, obszerny opis testu wraz z zaleceniami dr fizjologii sportowej, analizę składu ciała i bieżące omówienie wyników.

Standard jeżeli oprócz testu ergospirometrcznego chcesz skonsultować się ze specjalistą Sportslab, aby na bieżąco omówić uzyskane wyniki i ich przełożenie na trening, ponadto interesuje Ciebie skład Twojego ciała, które poddamy badaniu na nowoczesnym analizatorze marki Tanita BC418 lub Tanita MC780 MA i dodatkowo chcesz uzyskać profesjonalny opis Twojego badania, który będzie zawierał wszelkie informacje potrzebne do przeprowadzenia prawidłowego treningu to Pakiet STANDARD jest właśnie dla Ciebie! W SPORTSLAB masz dostęp do najlepszego laboratorium, korzystasz z wiedzy i doświadczenia naukowców, którzy na co dzień pomagają amatorom i profesjonalistom w osiągnięciu celu w sporcie lub w powrocie do formy. Korzystasz z gwarancji SPORTSLAB i nigdy nie zostajesz sam ze swoim sportowym problemem.

STANDARDOWA PROCEDURA TESTU

W trakcie testu wykonujesz wysiłek stopniowany (o stale rosnącym obciążeniu), aż do osiągnięcia subiektywnego zmęczenia lub momentu, w którym nie możesz utrzymać stałej kadencji pedałowania. Początkowe obciążenie to z reguły 60 Watt, które jest stale zwiększane, co 2 minuty o 30 Watt (panowie) lub 20 Watt (panie). Dzięki niewielkim zmianom obciążenia w odpowiednim czasie, stopniowo przechodzisz przez wszystkie strefy wysiłkowe uzyskując finalnie wartości maksymalne.

Czas testu (wysiłku) uzależniony jest od stopnia wytrenowania, wynosi około 20-30 minut. Całość wizyty to 60 minut

Test przeprowadzany jest na własnym rowerze wykorzystując najnowocześniejszy ergometr CYCLUS2. Daje to możliwość utrzymania indywidualnej pozycji i geometrii podczas testu, co w najlepszym stopniu odwzorowuje warunki naturalne. Jeśli nie posiadasz własnego roweru możesz wykonać test na naszym stacjonarnym ergometrze rowerowym Daum Premium i8 (dostępne w Warszawie).

SPRZĘT POMIAROWY

Od tego zależy wiarygodność naszych badań.

W Sportslab używamy najwyższej jakości sprzętu jak ergospirometry Cosmed Quark i K4b2. Są to w pełni profesjonalne urządzenia dedykowane m.in. do badań naukowych. Analizatory niższej klasy nie dają pełnych możliwości diagnostycznych.

Do przeprowadzenia testu używamy najnowocześniejszych cykloergometrów Cyclus2 – dzięki temu cały test może odbyć się na własnym rowerze Klienta (zdejmujemy koła roweru i instalujemy ramę w Cyclusie2).

UZYSKIWANE WYNIKI TESTU:

 • Bezpośredni pomiar VO2max (maksymalnego minutowego poboru tlenu)
 • HR max (maksymalnego minutowego tętna),
 • VE max (maksymalnej minutowej wentylacji płuc),
 • Kosztu energetycznego i współczynnika pracy użytecznej (wskaźniki energetyki wysiłku i jego ekonomii)
 • Wyznaczenie indywidualnych zakresów tętna i mocy dla progów metabolicznych (tlenowy i beztlenowy) na podstawie analizy gazów oddechowych
 • Wyznaczenie indywidualnych zakresów tętna i mocy dla poszczególnych intensywności wysiłku (5 stref wysiłkowych) określajacych strefy m.in najwyższego spalania tłuszczy czy najwyższego usprawniania

PO ZAKOŃCZONYM TEŚCIE DODATKOWO UZYSKASZ:

 • Bieżącą omówienie wyników
 • Opracowanie wyników i ich analizę wraz z zaleceniami treningowymi.
 • Badanie składu ciała z określeniem zawartości tkanki tłuszczowej i mięśniowej na profesjonalnym analizatorze medycznym marki Tanita BC-418 lub Tanita MC780 MA

WYBIERZ MIASTO I DATĘ BADANIA

Zapisz się już teraz, na badanie w SPORTSLAB, w wybranym przez Ciebie mieście i terminie.
 
Pakiet PRO - 380 PLN

Test wydolnościowy – PAKIET PRO

PAKIET ZAWIERA

Pełny ergospirometryczny test wydolnościowy, pomiar stężenia mleczanu we krwi, obszerny opis testu wraz z zaleceniami fizjologa sportowego, analizę składu ciała i bieżące omówienie wyników.

PRO jeżeli dodatkowo interesuje Ciebie pomiar “zakwaszenia” – precyzja diagnostyczna, która jest domeną SPORTSLAB. Tylko w SPORTSLAB otrzymujesz dodatkowo analizę składu ciała na precyzyjnym analizatorze Akern BIA Sport Edition, Tanita BC418 lub Tanita MC780 MA i najniższą cenę za najwyższą jakość, wiarygodność wyników gwarantowaną przez SPORTSLAB. Jeżeli Pakiet Standard chcesz rozbudować o pomiar stężenia mleczanu to Pakiet PRO jest właśnie dla Ciebie!

STANDARDOWA PROCEDURA TESTU

W trakcie testu wykonujesz wysiłek stopniowany (o stale rosnącym obciążeniu), aż do osiągnięcia subiektywnego zmęczenia lub momentu, w którym nie możesz utrzymać stałej kadencji pedałowania.  Początkowe obciążenie to 60 Watt, które jest stale zwiększane, co 3 minuty o 30 Watt (panowie) lub 20 Watt (panie). Dzięki niewielkim zmianom obciążenia w odpowiednim czasie,  stopniowo przechodzisz przez wszystkie strefy wysiłkowe uzyskując finalnie wartości maksymalne.

Dodatkowo pod koniec każdego stopnia obciążenia pobierana jest z palca lub płatka ucha próbka krwi włośniczkowej do badania stężenia mleczanu we krwi. Zmiany obciążenia co 3 minuty dają możliwość prawidłowego oznaczania stężenia mleczanów. Na podstawie dynamiki zmian “zakwaszenia” dodatkowo weryfikowane są strefy i progi metaboliczne.

Czas testu (wysiłku) uzależniony jest od stopnia wytrenowania, wynosi około 35-35 minut. Całość wizyty to 60 minut

Test przeprowadzany jest na własnym rowerze wykorzystując najnowocześniejszy ergometr CYCLUS2. Daje to możliwość utrzymania indywidualnej pozycji i geometrii podczas testu, co w najlepszym stopniu odwzorowuje warunki naturalne. Jeśli nie posiadasz własnego roweru możesz wykonać test na naszym stacjonarnym ergometrze rowerowym Daum Premium i 8 (dostępne w Warszawie).

SPRZĘT POMIAROWY

Od tego zależy wiarygodność naszych badań.

W Sportslab używamy najwyższej jakości sprzętu jak ergospirometry Cosmed Quark i K4b2. Są to w pełni profesjonalne urządzenia dedykowane m.in. do badań naukowych. Analizatory niższej klasy nie dają pełnych możliwości diagnostycznych.

Do oznaczania stężenia mleczanów używamy laboratoryjnego analizatora Super GL firmy Muller, dającego najwyższą precyzję i wiarygodność pomiaru, czego nie można uzyskać stosując analizatory paskowe.

Do przeprowadzenia testu używamy najnowocześniejszych cykloergometrów Cyclus2 – dzięki temu cały test może odbyć się na własnym rowerze Klienta (zdejmujemy koła roweru i instalujemy ramę w Cyclusie2).

UZYSKIWANE WYNIKI TESTU:

 • Bezpośredni pomiar VO2max (maksymalnego minutowego poboru tlenu) określającego poziom wydolności tlenowej.
 • HR max (maksymalnego minutowego tętna).
 • VE max (maksymalnej minutowej wentylacji płuc),.
 • LA max (maksymalnego poziomu zakwaszenia).
 • Kosztu energetycznego i współczynnika pracy użytecznej (wskaźniki energetyki wysiłku i jego ekonomii).
 • Wyznaczenie indywidualnych zakresów tętna i mocy dla progów metabolicznych (tlenowy, mleczanowy i beztlenowy) na podstawie analizy gazów odechowych i stężenia mleczanów we krwi
 • Wyznaczenia wartości “zakwaszenia” dla poszczególnych stopni obciążenia i dla wartości progowych.
 • Wyznaczenie indywidualnych zakresów tętna i mocy dla poszczególnych intensywności wysiłku (5 stref wysiłkowych) m.in. najwyższego spalania tłuszczy i najwyższego usprawniania wytrzymałości.

PO ZAKOŃCZONYM TEŚCIE DODATKOWO UZYSKASZ:

 • Bieżącą omówienie wyników
 • Opracowanie wyników i ich analizę wraz z zaleceniami treningowymi.
 • Badanie składu ciała z określeniem zawartości tkanki tłuszczowej i mięśniowej na profesjonalnym analizatorze medycznym marki Tanita BC-418 lub Tanita MC780 MA.

DOSTĘPNE W CENTRUM DIAGNOSTYKI SPORTOWEJ - SPORTSLAB

Zapisz się już teraz, na badanie w SPORTSLAB, w wybranym przez Ciebie mieście i terminie.
Testy mocy maksymalnej w tym izokinetycznej

Testy mocy maksymalnej w tym izokinetycznej

Testy mocy określają poziom wydolności anaerobowej (chwilowej). Testy polegają na osiągnieciu-wygenerowaniu przez kolarza jak najwyższego poziomu mocy w krótkim okresie czasu (10-30 sekund).

Określenie i monitorowanie wskaźników mocy daje informacje o potencjale danego zawodnika do wysiłków krótkotrwałych i maksymalnych. Wysoki poziom wydolności anaerobowej potrzebny jest szczególnie w kolarstwie torowym, czy podczas sprintów i podjazdów w kolarstwie szosowym i górskim.

DOSTĘPNE TYLKO W CENTRUM DIAGNOSTYKI SPORTOWEJ - SPORTSLAB

Zapisz się już teraz, na badanie w SPORTSLAB, w wybranym przez Ciebie terminie. Skontaktuj się z nami w sprawie szczegółów.
Kontakt z nami
Test Wingate

Test Wingate

To klasyczny test opracowany z myślą o kolarzach. Test polega na wykonaniu maksymalnego, krótkotrwałego wysiłku z określonym i stałym obciążeniem dobranym do masy badanej osoby. W teście uzyskujemy dane dotyczące wydolności anaerobowej a jednostką pomiaru mocy są Waty (W).

STANDARDOWA PROCEDURA TESTU

Test poprzedzony jest 5-cio minutową rozgrzewką z obciążeniem 1,5 W/kg masy badanego. W trakcie testu co minutę badany wykonuje kilkusekundowe maksymalne przyspieszenia. Po zakończeniu rozgrzewki wykonywany jest właściwy test, w którym zadaniem badanego jest osiągnięcie jak najwyższej częstości pedałowania (mocy) i utrzymaniu jej jak najdłużej w założonym czasie testu. Standardowo test Wingate wykonuje się w czasie 20 lub 30 sekund z obciążeniem 8,5 % masy ciała.

UZYSKANE WYNIKI TESTU:

 • PP (peak power, W/kg)- moc maksymalna uzyskana w teście
 • MP (mean power, W/kg)- średnia moc w czasie całego testu w Watach i Watach na kg. masy ciała
 • FI (fatique index, W/kg/sek.)- indeks zmęcznia, określający procentowo stopień spadku mocy w czasie całego testu.
 • PF (pedal force, Nm)- siła nacisku na pedały

PO ZAKOŃCZONYM TEŚCIE DODATKOWO UZYSKASZ:

 • Bieżącą konsultacje wyników z ekspertem Sportslab z zakresu fizjologii sportowej.
 • Opracowanie wyników i ich analizę.

DOSTĘPNE TYLKO W CENTRUM DIAGNOSTYKI SPORTOWEJ - SPORTSLAB

Zapisz się już teraz, na badanie w SPORTSLAB, w wybranym przez Ciebie terminie. Skontaktuj się z nami w sprawie szczegółów.
Kontakt z nami
Testy mocy izokinetycznej

Testy mocy izokinetycznej

W testach tych podobnie jak w teście Wingate określane są wskaźniki wydolności anaerobowej. Różnica polega na zastosowaniu zmiennej wartości obciążenia zewnętrznego, jaką musi pokonywać pedałująca osoba (w teście Wingate jest stałe obciążenie). Ergometr samoistnie dostosowuje obciążenie przy stale utrzymywanej określonej kadencji. Wykonując test zadaniem osoby badanej jest uzyskanie jak najwyższej wartości mocy chwilowej. Przewagą testów izokinetycznych jest możliwość określenia maksymalnej mocy dla danej kadencji pedałowania. Tym samym uzyskujemy dane odnośnie najlepszej kadencji do sprintu, podjazdów czy jazdy czasowej.

Standardowa procedura testu

Test poprzedzony jest 5-cio minutową rozgrzewką z obciążeniem 1,5 W/kg masy badanego. W trakcie testu, co minutę badany wykonuje kilkusekundowe maksymalne przyspieszenia. Po zakończeniu rozgrzewki wykonywany jest właściwy test, w którym zadaniem badanego jest osiągnięcie jak najwyższej wartości mocy i utrzymaniu jej jak najdłużej w trakcie 10 sekund. Testy mocy izokinetycznej wykonywane są kilkukrotnie dla różnych wartości kadencji począwszy od 70 obrotów/min. do 120 obrotów/min, w przyroście 10 obrotów/min. W przerwach pomiędzy poszczególnymi maksymalnymi wysiłkami osoba badana pedałuje z obciążeniem 1,5 W/kg. Łącznie w testach mocy izokinetycznej wykonuje się 6 maksymalnych 10 sekundowych wysiłków z 5-cio minutowymi przerwami na wypoczynek.

Czas testów 35-45 min. Całość wizyty to 60-70 minut.

Sprzęt pomiarowy.

Od tego zależy wiarygodność naszych badań!
W Sportslab używamy najwyższej jakości sprzętu jak cykloergometr CYCLUS2. Test przeprowadzany jest na własnym rowerze osoby badanej. Daje to możliwość utrzymania indywidualnie dobranej pozycji i biomechaniki podczas testu. Dzięki temu laboratoryjnie przeprowadzone pomiary w pełni oddają specyfikę pracy w warunkach treningu i walki sportowej.

Uzyskiwane wyniki testu:

 • PP (peak power, W/kg)- moc maksymalna uzyskana w teście dla danej kadencji
 • MP (mean power, W/kg)- średnia moc w czasie całego testu dla danej kadencji

Po zakończonym teście dodatkowo uzyskasz:

 • Bieżącą konsultacje wyników z ekspertem Sportslab z zakresu fizjologii sportowej.
 • Opracowanie wyników i ich analizę.

DOSTĘPNE TYLKO W CENTRUM DIAGNOSTYKI SPORTOWEJ - SPORTSLAB

Zapisz się już teraz, na badanie w SPORTSLAB, w wybranym przez Ciebie terminie. Skontaktuj się z nami w sprawie szczegółów.
Kontakt z nami
Test doboru kadencji pedałowania

Test doboru kadencji pedałowania

W teście tym określana jest najlepsza kadencja do długotrwałej jazdy jak np. podczas kilkugodzinnego wyścigu. Test szczególnie polecany jest dla triatlonistów i kolarzy szosowych, gdzie przez większość wyścigu utrzymywany jest stały wysiłek i stały rytm pedałowania. Poznanie odpowiedniej kadencji do pracy długotrwałej daje praktyczne zastosowanie dla treningów i startów w zawodach. Dzięki odpowiednio dobranej kadencji mamy pewność, że wykorzystujemy pełnię możliwości pracujących mięśni. Utrzymywanie określonej w teście kadencji podczas zawodów pozwala na generowanie najwyższej możliwej mocy przy najmniejszych nakładach energetycznych m.in. poprzez optymalną pracę włókien typowo tlenowych.

Standardowa procedura testu

Podczas testu osoba badana wykonuje ciągły wysiłek ze stałym poziomem generowanej mocy (Waty). Wartość obciążenia jest indywidualnie określana i dobierana do możliwości danej osoby na podstawie wcześniej przeprowadzonego testu wydolnościowego. W trakcie testu kilkukrotnie zmieniana jest kadencja pedałowania przy utrzymywaniu stałej wartości mocy (ilość pracy- moc jest stała niezależnie od kadencji). Standardowo rozpoczynamy test od 70 obrotów/min., co 5 minut zmieniając kadencję o 5 obrotów/min do uzyskania kadencji 105 obrotów/min.  Na podstawie zmian „zakwaszenia” i wskaźników krążeniowo-oddechowych w tym ilości pobieranego tlenu określane są wskaźniki ekonomii wysiłku dla danej kadencji.

Czas testu 45-60 min. Całość wizyty to 70-90 minut

Sprzęt pomiarowy.

Od tego zależy wiarygodność naszych badań!

W Sportslab używamy najwyższej jakości sprzętu jak cykloergometr CYCLUS2. Test przeprowadzany jest na własnym rowerze osoby badanej. Daje to możliwość utrzymania indywidualnie dobranej pozycji i biomechaniki podczas testu. Dzięki temu laboratoryjnie przeprowadzone pomiary w pełni oddają specyfikę pracy w warunkach treningu i walki sportowej.

Uzyskiwane wyniki testu:

 • GE (gross efficiency, %)- współczynnik pracy użytecznej, określający wartość produkowanej mocy (ilości wykonywanej pracy) w relacji do wartości zużywanej przez organizm energii dla poszczególnych kadencji pedałowania
 • Wskaźniki krążeniowo-oddechowe (HR, VO2, VE, VCO2, itd.) i wartości stężenia mleczanów we krwi.

Po zakończonym teście dodatkowo uzyskasz:

 • Bieżącą konsultacje wyników z ekspertem Sportslab z zakresu fizjologii sportowej.
 • Opracowanie wyników i ich analizę.

DOSTĘPNE TYLKO W CENTRUM DIAGNOSTYKI SPORTOWEJ - SPORTSLAB

Zapisz się już teraz, na badanie w SPORTSLAB, w wybranym przez Ciebie terminie. Skontaktuj się z nami w sprawie szczegółów.
Kontakt z nami
Testy specjalne/terenowe

Testy specjalne/terenowe

Dysponujemy w pełni przenośnym sprzętem pomiarowym jak ergospirometr Cosmed k4b2, dzięki czemu możemy przeprowadzać testy w dowolnym miejscu i dowolnie ustaloną metodyką. Dzięki temu możemy maksymalnie odtworzyć realia treningu czy startu w zawodach, monitorować określony trening i jego założenia. Testy terenowe i ich cena są ustalane indywidualnie w zależności od miejsca wykonywania i grupy osób.

DOSTĘPNE TYLKO W CENTRUM DIAGNOSTYKI SPORTOWEJ - SPORTSLAB

Zapisz się już teraz, na badanie w SPORTSLAB, w wybranym przez Ciebie terminie. Skontaktuj się z nami w sprawie szczegółów.
Kontakt z nami
Analiza składu ciała

Analiza składu ciała

Skład ciała a w szczególności zawartość tłuszczu w ciele w stosunku do masy mięśniowej odgrywa istotne znaczenie w większości dyscyplin sportowych. Nadmierna zawartość tkanki tłuszczowej w wymierny sposób ogranicza i wpływa na poziom wydolności, mocy i szybkości. Każdy dodatkowy i zbędny kilogram masy ciała jest dodatkowym obciążeniem, które musimy przemieszczać i niepotrzebnie zużywać wyższą ilość energii. Ponadto przez niekorzystny wyższy poziom tłuszczu w ciele i wzrost masy ciała w nadmierny sposób obciążamy aparat ruchu, przeciążając więzadła, ścięgna i mięsnie, przyczyniając się do powstawania urazów sportowych i zmniejszając zdolności regeneracyjne. Nawet szczupło wyglądające osoby mogą mieć wyższą od optymalnego poziomu ilość tłuszczu w ciele, zwłaszcza wewnątrzmięśniowego. Podobnie jak podwyższone wartości tłuszczu w ciele tak i nadmierne obniżenie zawartości tkanki tłuszczowej, negatywnie wpływają na możliwości wysiłkowe czy układ immunologiczny. Dokładny pomiar zawartości tkanki tłuszczowej i jej rozmieszczenia daje możliwość monitorowania składu ciała dążąc do wartości idealnych.

Pomiar składu ciała wymaga używania odpowiednich metod, maksymalnie czułych, dzięki czemu uzyskiwane wyniki są wiarygodne, prawidłowe i powtarzalne. W Sportslab do badania składu ciała używamy jednego z najdokładniejszych na rynku analizatorów marki Akern BIA 101 Anniversary Sport Edition. Urządzenie działa na zasadzie bioimpedancji elektrycznej (BIA). Badanie metodą BIA polega na pomiarze oporu elektrycznego stawianego przez różne tkanki. Dzięki przyklejanym elektrodom i otrzymujemy dokładne i wiarygodne pomiary.

Standardowa procedura testu

Do skóry przyklejane są jednorazowe elektrody, następnie dokonuje się pomiaru trwającego kilkadziesiąt sekund. Całość danych jest następnie opracowywana określając skład ciała w poszczególnych segmentach ciała (kończynach i korpusie)

Uzyskiwane wyniki testu:

 • TBW – woda całkowita (w litrach i %)
 • ECW – woda zewnątrzkomórkowa (w litrach i %)
 • ICW – woda wewnątrzkomórkowa (w litrach i %)
 • FM – masa tłuszczowa (w kg i %)
 • FFM – masa beztłuszczowa, aktywna (w kg i %)
 • BCM – masa komórkowa (w kg i %)
 • MM – masa mięśniowa (w kg i %)
 • Stosunek sód/potas (Na/K)
 • BMR – podstawowa przemiana materii (kcal/dobę)
 • BMI – index masy ciała
 • BCMI – index masy komórkowej ciała

Na podstawie badania składu ciała istnieje dalsza możliwość konsultacji wyników z dietetykiem Sportslab, co pozwoli określić model żywienia nastawiony na osiągnięcie danego celu.

DOSTĘPNE TYLKO W CENTRUM DIAGNOSTYKI SPORTOWEJ - SPORTSLAB

Zapisz się już teraz, na badanie w SPORTSLAB, w wybranym przez Ciebie terminie. Skontaktuj się z nami w sprawie szczegółów.
Kontakt z nami

Konsultacje treningowe

W Sportslab naszymi stałymi konsultantami są doświadczeni i sprawdzeni trenerzy. To dzięki ich pracy i odpowiednio przeprowadzonej diagnostyce sportowej przybliżymy Was do wymarzonego sukcesu!

Konsultacje treningowe odbywają się na podstawie wcześniej przeprowadzonych testów określających m.in. potencjał danej osoby i jej aktualne możliwości. Dzięki temu trener ma możliwości dobrania idealnego planu treningowego skrojonego na miarę. W trakcie konsultacji masz możliwość weryfikacji swojego treningu i zasięgnięcia fachowej opinii. Jesteśmy do twojej dyspozycji niezależnie od twojego poziomu sportowego.

Czas trwania konsultacji 45-60 min.

Poznaj bliżej trenerów Sportslab.

pobranie-krwi-z-ucha
badanie-wydolnosciowe-30

PAKIETY

W Sportslab możesz liczyć na szczególne traktowanie. Z myślą o Tobie przygotowaliśmy specjalne pakiety diagnostyki sportowej, prowadzenia i monitorowania treningu czy dietetyki. 

Pakiet STANDARD

Pakiet STANDARD

Test wydolnościowy „STANDARD” + konsultacje trenerskie(1 raz) i plan treningowy na 4 tygodnie.

Cena:
Oszczędzasz:

Test wydolnościowy „PRO” + konsultacje trenerskie (2 razy) i plan treningowy na 8 tygodni (aktualizowany w ramach konsultacji).

Cena:
Oszczędzasz:

Test wydolnościowy „ELITE” + konsultacje trenerskie (3 razy) i plan treningowy na 12 tygodni (aktualizowany w ramach konsultacji):

Cena:
Oszczędzasz:

Pakiet PRO

Pakiet PRO

Test wydolnościowy „PRO” + konsultacje trenerskie (4 razy) + plan treningowy na 12 tygodni (aktualizowany w ramach konsultacji) + konsultacje dietetyczne (1 raz):

Cena:
Oszczędzasz:

Test wydolnościowy „ELITE” + konsultacje trenerskie (6 razy) i plan treningowy na 12 tygodni (aktualizowany w ramach konsultacji) + konsultacje dietetyczne (2 razy)

Cena:
Oszczędzasz:

Pakiet ELITE

Pakiet ELITE

Test wydolnościowy „PRO” + konsultacje trenerskie (6 razy) + plan treningowy na 12 tygodni (aktualizowany w ramach konsultacji) + konsultacje dietetyczne (2 razy) + szkolenie i trening oddechowy.

Opcjonalnie indywidulane treningi motoryczne z trenerem Sportslab: cena 100 zł

Cena:
Oszczędzasz:

Test wydolnościowy „PRO” + konsultacje trenerskie (6 razy) + plan treningowy na 12 tygodni (aktualizowany w ramach konsultacji) + konsultacje dietetyczne (2 razy) i indywidulany plan żywieniowy + szkolenie i trening oddechowy.

Opcjonalnie indywidulane treningi motoryczne z trenerem Sportslab: cena 100 zł

Cena:
Oszczędzasz:

Pakiet TOP

Pakiet PRO

Test wydolnościowy „PRO” + konsultacje trenerskie (6 razy) + plan treningowy na 12 tygodni (aktualizowany w ramach konsultacji) + konsultacje dietetyczne (2 razy) + szkolenie i trening oddechowy + szkolenie i zastosowanie hipoksji:

Opcjonalnie indywidulane treningi motoryczne z trenerem Sportslab: cena 100 zł

Cena:
Oszczędzasz:

Test wydolnościowy „PRO” + konsultacje trenerskie (6 razy) + plan treningowy na 12 tygodni (aktualizowany w ramach konsultacji) + konsultacje dietetyczne (2 razy) i indywidulany plan żywieniowy + szkolenie i trening oddechowy + szkolenie i zastosowanie hipoksji.

Opcjonalnie indywidulane treningi motoryczne z trenerem Sportslab: cena 100 zł/trening

Cena:
Oszczędzasz:

PAKIETY DLA STAŁYCH KLIENTÓW

Pakiet START

Pakiet START

2 x test Standard (test co 6 miesięcy) + konsultacje z fizjologiem.

Cena:
Oszczędzasz:

3 x test Standard (test co 4 miesięce) + konsultacje z fizjologiem.

Cena:
Oszczędzasz:

4 x test Standard (test co 3 miesięce)+ konsultacje z fizjologiem.

Cena:
Oszczędzasz:

Pakiet PREMIUM

Pakiet PREMIUM

2 x Test PRO (test co 6 miesięcy)  + testy mocy maksymalnej + konsultacje z fizjologiem. Gratis konsultacja trenerska.

Cena:
Oszczędzasz:

3 x Test PRO (test co 4 miesięce)  + testy mocy maksymalnej + konsultacje z fizjologiem. Gratis 2 x konsultacja trenerska.

Cena:
Oszczędzasz:

4 x Test PRO (test co 3 miesięce) + testy mocy maksymalnej + konsultacje z fizjologiem. Gratis 3 x konsultacja trenerska.

Cena:
Oszczędzasz:

Pakiet COMPLEX

Pakiet COMPLEX

2 x Test ELITE (test co 6 miesięcy) + testy mocy maksymalnej. + konsultacje z fizjologiem. Gratis 1 x konsultacja trenerska i konsultacja dietetyczna.

Cena:
Oszczędzasz:

3 x Test ELITE (test co 4 miesięce)  + testy mocy maksymalnej. + konsultacje z fizjologiem. Gratis 1 x konsultacja trenerska i konsultacja dietetyczna.

Cena:
Oszczędzasz:

4 x Test ELITE (test co 3 miesięce) + testy mocy maksymalnej. + konsultacje z fizjologiem. Gratis 1 x konsultacja trenerska i konsultacja dietetyczna.

Cena:
Oszczędzasz:

Pakiet TOP

Pakiet PRO

Test wydolnościowy „PRO” + konsultacje trenerskie (6 razy) + plan treningowy na 12 tygodni (aktualizowany w ramach konsultacji) + konsultacje dietetyczne (2 razy) + szkolenie i trening oddechowy + szkolenie i zastosowanie hipoksji:

Opcjonalnie indywidulane treningi motoryczne z trenerem Sportslab: cena 100 zł

Cena:
Oszczędzasz:

Test wydolnościowy „PRO” + konsultacje trenerskie (6 razy) + plan treningowy na 12 tygodni (aktualizowany w ramach konsultacji) + konsultacje dietetyczne (2 razy) i indywidulany plan żywieniowy + szkolenie i trening oddechowy + szkolenie i zastosowanie hipoksji.

Opcjonalnie indywidulane treningi motoryczne z trenerem Sportslab: cena 100 zł/trening

Cena:
Oszczędzasz:

ZMIEŃ DYSCYPLINĘ SPORTOWĄ

BIEGANIE
BIEGANIE

WIOŚLARSTWO
WIOŚLARSTWO

KOLARSTWO
KOLARSTWO

SPORTY WALKI
SPORTY WALKI

TRIATHLON
TRIATHLON

TENIS
TENIS

GRY ZESPOŁOWE
GRY ZESPOŁOWE

INNE DYSCYPLINY
INNE DYSCYPLINY

0

Wpisz poniżej szukane słowo/wyrażenie i naciśnij Enter