Dr Marianna HallDietetyk

  Absolwentka kierunku Dietetyka na Wydziale Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

  badanie-lekarskie-kardiolog

  Dietetyk kliniczny w Klinice Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Diabetologii Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA i szpitalnej poradni metabolicznej. Asystent naukowo-dydaktyczny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

  Aktualnie prowadzi badania kliniczne poświęcone tematyce czynników żywieniowych i wybranych parametrów hormonalnych na występowanie hipoglikemii reaktywnej u osób dorosłych.

  Autorka publikacji naukowych, zaangażowana w prowadzenie konferencji naukowych i kursów z zakresu chorób dietozależnych i żywienia w sporcie.

  Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze chorób wewnętrznych, zaburzeń metabolicznych, diabetologii i endokrynologii. Wyspecjalizowana w pracy z pacjentami stosującymi farmakologiczne leczenie otyłości jak również nowoczesne metody pomiaru glikemii.

  Dodatkowo, zajmuje się zagadnieniami związanymi z żywieniem osób aktywnych (amatorów i profesjonalistów), pomagając tym samym osiągnąć założone cele. Specjalizuje się w periodyzacji żywienia w zależności od stopnia wytrenowania, części sezonu, obciążeń treningowych jak również warunków jak np. przebywania na zgrupowaniach wysokogórskich (hipoksji).

  Co więcej, jest licencjonowaną zawodniczką Elity w kolarstwie szosowym oraz torowym, odnoszącą znaczące sukcesy (między innymi rekord polski kobiet w jeździe godzinnej, Mistrzyni Polski w wyścigu indywidualnym na dochodzenie).

  Cennik
  Badanie Cena
  Analiza składu ciała 120 zł
  Konsultacja wstępna stacjonarnie (40-60 min.) 220 zł
  Konsultacja wstępna online (40-60 min.) 200 zł
  Druga konsultacja z odbiorem diety stacjonarnie (30 min.) 350 zł
  Druga konsultacja z odbiorem diety online (30 min.) 350 zł
  Wizyta kontrolna stacjonarnie (30 min.) 150 zł
  Wizyta kontrolna online (30 min.) 120 zł
  Terminarz przyjęć
  Dzień tygodnia Godziny przyjęć
  Poniedziałek
  Wtorek 15:00 – 20:00
  Środa
  Czwartek
  Piątek
  Sobota
  Niedziela
  Ukończone kursy i szkolenia
  • w przygotowaniu…
  Prowadzone wykłady

  w przygotowaniu…

  Jak Przygotować się do wizyty u Dietetyka?

  Podczas pierwszej wizyty dietetyk wykonuje pomiary składu ciała, przeprowadza wywiad kliniczno – żywieniowy polegający na zapoznaniu się z wynikami badań z ostatnich 6 miesięcy, dokonuje ogólnej oceny stanu zdrowia oraz ocenia stan wiedzy pacjenta nt. zdrowego odżywiania.

  Dietetyk analizuje dotychczasowe nawyki żywieniowe pacjenta oraz określa zalecenia i przekazuje uwagi dotyczące sposobu odżywiania.

  Na wizytę zabierz ze sobą wyniki badań z ostatnich 6 miesięcy. Jeśli nie posiadasz aktualnych wyników, dostaniesz od dietetyka listę rekomendowanych badań do wykonania.

  Konsultacja z przekazaniem diety) Dietetyk analizuje dotychczasowe nawyki żywieniowe pacjenta, określa zalecenia i przekazuje uwagi dotyczące sposobu odżywiania. Dodatkowo, podczas konsultacji rozpisany zostaje dokładny jadłospis uwzględniający plan dnia oraz plan treningowy pacjenta. Jadłospis rozpisany jest na dłuższy czas i ukierunkowany jest na możliwie jak najszybsze uzyskanie efektów.

  Porady specjalisty

  0

  Wpisz poniżej szukane słowo/wyrażenie i naciśnij Enter

  ortopeda-warszawa