Paweł DrużekTrener mentalny

  Psycholog sportowy pracującym ze sportowcami nad budową “MENTALNOSCI ZWYCIĘZCY”.

  Jest to autorski program, który uczy jak myślą i działają sportowcy, którzy osiągnęli najwyższy światowy poziom sportowy.
  Paweł Drużek ukończył magisterskie studia psychologiczne i pedagogiczne na UŁ oraz podyplomowe studia z psychologii sportu na AWF w Warszawie.
  Paweł jest praktykiem z olbrzymim doświadczeniem całkowicie zaangażowanym we współpracę z każdym sportowcem, który mi zaufa. Uczę sportowców czym jest mistrzowska codzienność i postawa proaktywna w życiu. Dzięki wiedzy zdobytej na sesjach i warsztatach prowadzonych przeze mnie, moi klienci zrozumieją, że wartość nie leży w tym co wiesz, ale w tym co z tym zrobisz.
  Proces zmiany naszego życia zawsze zaczyna się od zmiany myślenia. Tak bardzo sportowcy skupiają się nad trenowaniem swojego ciała, że wielu z nich zapomina o tym gdzie wszystko się zaczyna, czyli trenowaniu swojej głowy. Jeśli sportowiec nie jest wytrenowany mentalnie, nigdy nie nie wykorzysta swojego potencjału w pełni. Trening mentalny to proces, w którym zmiana sposobu myślenia wpływa na zmianę osiąganych efektów w życiu sportowym i prywatnym. Mentalność zwycięzcy daje realną przewagę nad sportowcami, którzy nie wzmacniają swojej psychiki. Dzięki silnej i odpornej psychice, którą wytrenujesz ze mną będziesz pewny siebie, wejdziesz na drogę nieustannego rozwoju oraz lepiej będziesz radził sobie z trudnymi momentami w trakcie Twojej kariery sportowej.
  Jestem praktykiem z olbrzymim doświadczeniem całkowicie zaangażowanym we współpracę z każdym sportowcem, który mi zaufa. Uczę sportowców czym jest mistrzowska codzienność i postawa proaktywna w życiu. Dzięki wiedzy zdobytej na sesjach i warsztatach prowadzonych przeze mnie, moi klienci zrozumieją, że wartość nie leży w tym co wiesz, ale w tym co z tym zrobisz.
  Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę:
  Cennik
  Badanie Cena
  Konsultacja psychologiczna (60 min.) 300 zł
  Terminarz przyjęć
  Dzień tygodnia Godziny przyjęć
  Poniedziałek
  Wtorek
  Środa
  Czwartek 10:00 – 14:00
  Piątek
  Sobota
  Niedziela
  Ukończone kursy i szkolenia

  W przygotowaniu

  Prowadzone wykłady

  w przygotowaniu

  psycholog-sportowy
  0

  Wpisz poniżej szukane słowo/wyrażenie i naciśnij Enter

  marek-postula-kardiologbiegajacy-ortopeda-pawel-walasek