Mgr Cecylia CzymborMagister fizjoterapii

  W pracy dostosowuje narzędzia terapeutyczne indywidualnie do potrzeb pacjenta, mając na uwadze złożoność procesu leczenia.

  Jest fizjoterapeutą sportowym, w swojej karierze współpracowała z wieloma Kadrami Narodowymi, była także w sztabie medycznym Misji Olimpijskiej w Rio de Janeiro 2016 opiekując się naszymi olimpijczykami. Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie, potem pracowała ze sportowcami w Londynie, a także uczyła się tam u Proferosa NIcoli Maffuliego jednego z czołowych specjalistów na świecie w zakresie medycyny sportowej. Odbyła wiele staży zagranicznych w tym we Włoszech i w Stanach, a także ma na swoim koncie udział w wielu międzynarodowych i polskich konferencjach od ponad 9 lat.

  Obecnie pracuje w Warszawie w klinice SportsLab i Carolina Medical Center. Jej pacjenci to głównie osoby po urazach, tych leczonych zachowawczo jak i operacyjnie. W swojej pracy łączy różne techniki, często bolesne, ale skuteczne, a także prowadzi treningi, które pomagają szybciej wrócić do sportu bądź codziennej aktywności po kontuzji. Zwraca uwagę na szczegóły, jest bardzo dokładna w tym co robi i dociekliwa. Jak sama mówi czasami najmniejszy detal robi dużą różnice, a każdego człowieka trzeba traktować indywidualnie.

  Cennik
 • Badanie Cena
  Fizjoterapia 130 zł
  Trening medyczny/funkcjonalny (60min) 130 zł
  Pakiet 3 zabiegów fizjoterapeutycznych 360 zł
  Pakiet 6 zabiegów fizjoterapeutycznych 690 zł
  Pakiet 9 zabiegów fizjoterapeutycznych 990 zł
 • Terminarz przyjęć
  Dzień tygodnia Godziny przyjęć
  Poniedziałek w przygotowaniu
  Wtorek w przygotowaniu
  Środa w przygotowaniu
  Czwartek w przygotowaniu
  Piątek w przygotowaniu
  Sobota
  Niedziela
  Ukończone kursy i szkolenia

  w przygotowaniu…

  Prowadzone wykłady

  w przygotowaniu

  Jak Przygotować się do wizyty u Fizjoterapeuty?

  Teraz nie wychodząc z domu możesz się umówić na wizyte online.

  Przed wizytą przygotuj dokumentacje medyczną jeśli taką posiadasz. Dodatkowo ubierz się w wygodny strój i zadbaj o przestrzeń. Jeśli masz jakiekolwiek przyrządy do ćwiczeń w domu przygotuj je. Jeśli nie masz, nie martw się, w razie gdyby były potrzebna nasza terapeutka podpowie co i gdzie możesz znaleźć.

  baner-lekarze-specjalisci

  Porady specjalisty

  Galeria

  0

  Wpisz poniżej szukane słowo/wyrażenie i naciśnij Enter