O nas

o SPORTSLAB

Centrum Diagnostyki Sportowej SPORTSLAB istnieje na rynku od ponad 8 lat.

Nasze Centrum Diagnostyki Sportowej jest miejscem kompleksowego wsparcia zawodników na poziomie zawodowym, ale także amatorskim, od diagnostyki – przez trening – po regenerację.

Obecnie firma poszerza zakres swojej działalności o usługi lekarzy specjalistów, fizjoterapeutów, trenerów medycznych, psychologów sportowych, dietetyków i kriokomorę.

W SPORTSLAB do każdego badania otrzymasz obszerny i rzetelny opis wraz z zaleceniami treningowymi, bieżące konsultacje ze specjalistą i analizę składu ciała w cenie.

Będąc naszym klientem nigdy nie zostajesz sam ze swoim sportowym problemem.

puchar
NASZA MISJA

CENTRUM DIAGNOSTYKI SPORTOWEJ – SPORTSLAB zostało stworzone z myślą o amatorach i profesjonalnie trenujących zawodnikach.

 • Sportslab tworzą doświadczeni i sprawdzeni specjaliści, których głównym zadaniem jest sprawić, aby trening przyniósł Ci wymarzony sukces.
 • Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem pomiarowym dostępnym na rynku. W Sportslab każdy ma dostęp do diagnostyki sportowej na światowym poziomie.
 • To, co nas wyróżnia to wiedza i doświadczenie sprawdzone zarówno u amatorów jak i olimpijczyków.

Sportslab dla tych, dla których trening to nie przypadek.

NASZ SPRZĘT

Nasze urządzenia pozwalają na precyzyjne pomiary w terenie jak i w zamkniętych pomieszczeniach.

Dzięki ergonomii K4b2 przeprowadzamy testy wydolności praktycznie w każdych warunkach terenowych, niezależnie od dyscypliny sportowej.

ZDROWIE

SPORT

NAUKA

PASJA

Jeśli chcesz…

 • Zbadać i ocenić stan swojego przygotowania fizycznego lub twoich zawodników.
 • Chcesz trenować świadomie i skutecznie
 • Zależy Ci na efektywnym przygotowaniu do ważnego startu
 • Lubisz mieć kontrolę nad swoim treningiem

To Sportslab jest właśnie dla Ciebie.

Klienci najczęściej wybierają

Badania wydolnościowe

Standardowy
45%
Pro
38%
Elite
17%

Pozostałe

Analiza składu ciała
42%
Konsultacja z fizjologiem
28%
Trening oddechowy
22%
Testy mocy
18%

CENTRUM DIAGNOSTYKI SPORTOWEJ – SPORTSLAB

POZNAJ SWOJE GRANICE, ABY WIDZIEĆ JAK JE PRZESUWAĆ

Kadra

 • dr Szczepan Wiecha Badania wydolnościwe

  Fizjolog sportowy. Jako Adiunkt pracował w Instytucie Fizjologii Człowieka na AWF w Krakowie, Obecnie jest pracownikiem naukowym AWF w Białej Podlaskiej. Pasjonat fizjologii sportowej i możliwości kształtowania wydolności fizycznej.

 • Mgr Mateusz Dzięgielewski Magister fizjoterapii

  Magister fizjoterapii, który w swojej pracy stale poszukuje najlepszych rozwiązań zapobiegających nadejściu problemów bólowych oraz podnoszeniu możliwości ruchowych organizmu. Jego warsztat terapeutyczny zawiera zarówno klasyczne techniki pracy manualnej, jak i szereg alternatywnych metod tj. pinopresura czy suche igłowanie.

 • Mgr Ula Niemiec Magister fizjoterapii, trener medyczny

  Doskonale rozumie niedoskonałości w aparacie ruchu i dolegliwości bólowe, szukając rozwiązania poprzez trening medyczny i siłowy. Dokładna analiza, przeprowadzona na początku współpracy pozwala jej nakreślić plan, skoncentrowany na najważniejszych elementach dla danej osoby.

 • Mgr Katarzyna Biłous Dietetyk

  Ukończyła Dietetykę na SGGW, Pracowała m.in. w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA, Szpitalu Ginekologiczno – Położniczym im. Świętej Rodziny, Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym przy ul. Marszałkowskiej w Warszawie, Szpitalu Dziecięcym im. prof. Bogdanowicza przy ul. Niekłańskiej w Warszawie, Domu Lekarza Seniora im. dr Kazimierza Fritza. Jest autorką książki „Dieta i trening – jak zdrowo budować siłę i wytrzymałość”, a także ekspertem ds. żywienia programów „Potyczki naukowców” (Planet +), „O co biega” (nc+) oraz „ABC Zdrowia” (TVN Meteo Active)

 • Natalia Koperska Psycholog sportowy

  Absolwentka psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej (specjalizacja: psychologia osiągnięć w sporcie, biznesie i na scenie). Aktualnie doktorantka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Jest nominowanym psychologiem Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Posiada certyfikat psychologa sportu I klasy Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jest w trakcie certyfikacji z metody Tension & Trauma Releasing Exercises (TRE).

 • Magdalena Olechowska Dermatolog

  Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas pracy w Klinice Dermatologicznej WUM i w Oddziale Dermatologii Dziecięcej w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym. W 2014r. zdobyła tytuł specjalisty-dermatolog wenerolog. Od 2015 r. pracuje w Przychodni Dermatologii MSS w Warszawie. Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, European Academy of Dermatology and Venerology- EADV, International Dermoscopy Society oraz do European Society for Pediatric Dermatology- ESPD.

 • Adam Ostrowski Trener kolarstwa

  Trener kolarstwa z wieloletnim doświadczeniem, Absolwent Wychowania Fizycznego na warszawskim AWF-ie.

 • Magdalena Niewiadomska Specjalista ds. żywienia

  Absolwentka Psychodietetyki w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Doświadczenie zdobywała między innymi w Centrum Zdrowia Dziecka na oddziale Pediatrii, Żywienia i Chorób Metabolicznych. Jej misja to wsparcie w osiąganiu wymarzonej formy sportowej, zdrowia i samopoczucia.

 • lek. Jacek Lach Kardiolog

  Specjalista chorób wewnętrznych, kardiologii, medycyny ratunkowej, z specjalizacją z medycyny sportowej (Niemcy). W swojej codziennej pracy zajmuje się ambulatoryjną opieką kardiologiczną (w tym rehabilitacją kardiologiczną). Ponadto wykonuje zabiegi implantacji stymulatorów serca, jak również kardiowerterów- defibrylatorów (ICD). Od lat wykonuje badania echokardiograficzne, dokonuje oceny badań 24h- EKG metodą Holtera, 24h monitorowania ciśnienia tętniczego krwi.

 • Damian Wiśniewski Fizjoterapeuta, masażysta

  Licencjonowany Fizjoterepeuta, technik Masażysta i trener medyczny, instruktor dwuboju olimpijskiego i trójboju siłowego, trener Blackroll. Zajmuję się masażem leczniczym, rehabilitacją ortopedyczną, odnową biologiczną, drenażem limfatycznym i powrotem do aktywności po przebytej kontuzji, profilaktyką sportową.

   

 • Dr hab. Łukasz Małek Kardiolog

  Specjalista kardiolog, ukończył kurs kardiologii sportowej Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego, w trakcie studiów z kardiologii sportowej na St. George’s University of London.
  Zajmuje się na co dzień konsultacjami kardiologicznymi i badaniami sportowców (EKG, echo serca, próby wysiłkowe, rezonans magnetyczny serca).
  Sam amatorsko uprawia bieganie, także w wersji ultra, oraz kolarstwo.

 • Dorian Łomża
  Dorian Łomża Trener przygotowania motorycznego

  Trener przygotowania motorycznego, instruktor lekkiej atletyki i kulturystyki. Absolwent AWF Warszawa i WSEWS. Szkoleniowiec i wykładowca akademicki. Autor książki trening Zawodowca. Odpowiada za  przygotowanie fizyczne najlepszych polskich sportowców – Mistrzów Olimpijskich, Medalistów Mistrzostw Świata i Europy

   

   

   

Nasi Partnerzy

0

Wpisz poniżej szukane słowo/wyrażenie i naciśnij Enter